Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш коментар або запитання
Де зручніше уточнити замовлення?
Вкажіть ваш нік в Instagram через @ або посилання на профіль
Промокод
Перед тим як натиснути Оплатити замовлення ви можете зв'язатись з нами для будь-яких уточнень через Instagram @betonvton або за номером +380981787537
Натискаючи Оплатити замовлення, ви автоматично погоджуєтесь з політикою конфіденційности та публічною офертою

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

Цей договір є офіційною та публічною пропозицією укласти договір купівлі-продажу товарів, представлених на сайті «BETONVTON», розташованого за адресою betonvton.com.

Даний договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх замовників незалежно від їх статусу без надання переваги одному замовнику перед іншим. Шляхом укладення цього Договору замовник в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, отримання товару та усі інші умови договору. Договір вважається укладеним з моменту оформлення замовлення на сайті.
1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
Акцепт - повне й беззастережне прийняття Замовником умов Публічного договору. З моменту прийняття умов Публічного договору, Інтернет-магазин, в особі його власника, ФОП Гопайца Наталії Володимирівни, і Користувач сайту (Замовник) є його Сторонами.

Власник сайту (Продавець) – фізична особа – підприємець Гопайца Наталія Володимирівна, РНОКПП: 3350914043, адреса: 08149, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, село Софіївська Борщагівка, вулиця Павла Чубинського, будинок 8В, квартира 211.

Договір купівлі-продажу Товару (правочин) - правочин, що укладається за допомогою інтернет-магазину Продавцем і Покупцем, з метою зробити між ними товарно-грошовий обмін. Умови правочину встановлюються цим документом.

Доставка – пересилка товару до Покупця, вибраною ним транспортною компанією за рахунок Покупця.

Замовник (Покупець) – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію про Товар на Сайті, розміщує замовлення щодо купівлі або виготовлення Товарів, представлених на сайті для цілей, що не пов'язані зі здійсненням підприємницької діяльності.

Замовлення - оформлений у відповідному порядку запит Покупця на придбання Товарів, обраних в інтернет-магазині, а також вибір способу доставки, оформлений за допомогою електронної форми на сайті самим Замовником.

Інтернет-магазин www.betonvton.com (Сайт) - це веб-сайт у мережі Інтернет для продажу готових виробів з гіпсу і бетону для домашнього декору або в якості використання як декору для фотозйомки (фотореквізит), а також для продажу виробів з гіпсу, бетону, соєвого воску виготовлених за індивідуальним замовленням.

Повернення товару – повернення товару неналежної якості Покупцем Продавцю шляхом відправлення товару поштовою компанією «Нова пошта» на умовах цього Договору.

Промоакція – особливі умови придбання Товару, які визначаються власником сайту. Деталі промоакцій розміщуються на сайті або в описі відповідного товару.

Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти договір купівлі-продажу дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті.

Товар – товари, опис та/або зображення яких розміщені на сайті та які доступні для замовлення.
2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Використання сайту betonvton.com свідчить про прийняття Покупцем умов цього Публічного договору. Взаємодія між Продавцем і Покупцем здійснюється на підставі цього Договору, а також чинного законодавства України.

2.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців. При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору.

2.3. Цей Договір, який регулює відносини інтернет-магазину betonvton.com і Замовника (Покупця) протягом усього періоду взаємодії та доступу Замовника (Покупця) до персоналізованих сервісів Сайту, відображає взаємні права та обов'язки інтернет-магазину в особі його Власника (Продавця) та користувача сайту (Замовника, Покупця) в формі Публічного договору (оферти). Використання сервісів сайту, а також усі відносини між Замовником (Покупцем) і інтернет-магазином, пов'язані з використанням сервісів сайту, регулюються цим Договором.

2.4. Використовуючи будь-який з сервісів сайту або скориставшись будь-якою його функціональної можливістю, Замовник (Покупець) підтверджує, що ознайомлений з цим Договором і всіма іншими умовами, викладеними на сторінках сайту, висловлює свою беззастережну згоду з усіма умовами цього Договору, розуміє і приймає умови Публічного договору в повному обсязі без будь-яких винятків і застережень і зобов'язується виконувати їх в повній мірі, а також негайно припинити використання сервісів в разі незгоди з будь-якою з умов.

2.5 Акцептом (прийняттям) умов Публічного договору вважається факт замовлення Товару. Якщо Замовник (Покупець) з якихось причин не згоден з умовами цього Договору повністю або частково, Власник інтернет-магазину просить його покинути сайт Інтернет-магазину. Всі повідомлення, претензії і будь-яка інша кореспонденція, яку направляють один одному Сторони Публічного договору, вважаються надісланими належним чином в електронній формі за допомогою e-mail повідомлень. Кореспонденція вважається також спрямованою належним способом, якщо вона спрямована Сторонами в письмовій формі з необхідними реквізитами, в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.6. Власник інтернет-магазину залишає за собою право змінювати цей Договір без будь-якого спеціального повідомлення третіх осіб. Нова редакція Договору вступає в силу з моменту її розміщення на веб-сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Договору. Чинна редакція Публічного договору завжди знаходиться на сторінці за адресою: https://betonvton.com/terms/

2.7. Весь зміст сайту інтернет-магазину "Betonvton" захищений авторськими правами власника інтернет-магазину та / або третіх осіб, права яких були передані власнику сайту на законних підставах в рамках реалізації інтернет-магазину. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій).

2.8. При цитуванні матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на сайт є обов'язковим і можливе лише після попереднього узгодження з власником інтернет-магазину.
3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати Товар на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Сайту, а Покупець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, сплатити і прийняти товар.
4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
4.1. Взаємні права та обов'язки відображені і деталізовані в цьому Договорі. Власник інтернет-магазину рекомендує особам, які не досягли 18 років, утриматися від доступу до персоналізованих сервісів сайту. Інтернет-магазин не збирає навмисно відомостей, що надійшли від неповнолітніх осіб, включаючи персональні дані, не використовує і не орієнтує зміст сайту на неповнолітніх. Відповідальність за дії неповнолітніх осіб, включаючи придбання ними Товарів інтернет-магазину з використанням сайту, покладається на законних представників неповнолітніх осіб.

4.2. Право на користування послугами інтернет-магазину мають фізичні особи, які досягли 18-річного віку і мають повну дієздатність - в тому числі право укладати договори, які мають юридичну силу, згідно з чинним законодавством України. Для підтвердження статусу Покупця інтернет-магазину потрібно заповнити реєстраційну форму. При цьому власник інтернет-магазину залишає за собою право відхилити будь-яку заявку на покупку, здійснити блокування Покупця без вказівки причин.

4.3. Користувач приймає на себе зобов'язання не вживати дій, які можуть розглядатися як такі, що суперечать чи порушують українське законодавство або норми міжнародного права, в тому числі в сфері права інтелектуальної власності, авторських та / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи сайту та сервісів сайту.

4.4. Жодне положення цього Договору не може тлумачитися як встановлення між Замовником і Інтернет-магазином агентських відносин, відносин товариства, відносин спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Договором.

4.5. Замовник (Покупець) має право:

• отримати доступ до використання сайту;

• користуватися всіма наявними на сайті послугами, а також купувати будь-які Товари, запропоновані на сайті;

• ставити будь-які питання, що відносяться до послуг інтернет-магазину за реквізитами, які знаходяться у відповідному розділі сайту;

• користуватися сайтом виключно в цілях і порядку, передбачених Договором та не заборонених законодавством України;

• в будь-який момент вимагати від інтернет-магазину видалення і / або блокування персональних даних Замовника на сайті інтернет-магазину на підставі відповідної вимоги, спрямованого Власнику інтернет-магазину в письмовому вигляді.

4.6. Зобов'язання Замовника при оформленні замовлення:

4.6.1. Для придбання Товару з каталогу інтернет-магазину на сайті, а також для доступу до персоналізованих сервісів сайту, Замовник погоджується надати достовірну і повну інформацію з питань, зазначених при реєстрації, і необхідну для виконання зобов'язань з боку інтернет-магазину щодо придбаного Товару та / або доступу до персоналізованих сервісів сайту. Замовник також зобов'язується підтримувати цю інформацію в актуальному стані. У разі надання невірної інформації, або якщо у власника інтернет-магазину є серйозні підстави вважати, що надана Замовником інформація неповна та / або недостовірна, Власник інтернет-магазину має право відмовити Замовнику у використанні сервісів сайту.

4.7. Зобов'язання Замовника при використанні сервісів Сайту:

4.7.1. Замовник (Покупець) приймає на себе зобов'язання не використовувати сервіси сайту з метою:

• порушення прав неповнолітніх осіб та / або заподіяння їм шкоди в будь-якій формі;

• обмеження прав меншин;

• видачі себе за іншу людину (реєстрації під чужим ім'ям фізичної особи) та / або представника організації або співтовариства без достатніх на те прав;

• збору і обробки персональних даних, інформації про приватне життя будь-яких осіб;

• порушення нормальної роботи сайту інтернет-магазину;

• порушення законодавства України та / або міжнародних норм права.

4.8. Замовник приймає на себе зобов'язання не використовувати на сервісах сайту лайливих слів, непристойних і образливих образів, порівнянь і виразів, в тому числі щодо статі, раси, національності, професії, соціальної категорії, віку, мови людини і громадянина, а також щодо організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, офіційних державних символів (прапорів, гербів, гімнів), релігійних символів, об'єктів культурної спадщини (пам'яток історії та культури).

4.9. Власник інтернет-магазину категорично забороняє:

• використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту сайту інтернет-магазину;

• порушувати належне функціонування сайту;

• будь-яким способом обходити навігаційну структуру сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами даного сайту;

• несанкціонований доступ до функцій сайту, будь-яким іншим системам або мереж, що належать до даного сайту, а також до будь-яких послуг, що пропонуються на сайті;

• порушувати систему безпеки або автентифікації на сайті або в будь-якій мережі, яка належить до сайту;

• виконувати зворотний пошук, відстежувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого користувача сайту;

• використовувати сайт і його зміст в будь-яких цілях, заборонених законодавством України, а також підбурювати до будь-якої незаконної діяльності або іншої діяльності, що порушує права інтернет-магазину або інших фізичних та / або юридичних осіб.

4.10. Інформаційна підтримка Замовника

4.10.1. Замовник надає свою добровільну згоду на інформування його про всі дії інтернет-магазину, пов'язаних з наданням послуг, в тому числі про статус виконання Замовлення, а також про інші події будь-якого характеру, що відносяться до персоналізованих сервісів сайту. Інформування здійснюється шляхом подання відповідного повідомлення за допомогою електронної пошти та / або SMS-повідомлень на мобільний номер телефону, надані Замовником в момент реєстрації на сайті. Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності за затримки, збої, невірну або несвоєчасну доставку, видалення або втрату будь-яких повідомлень. При цьому інтернет-магазин залишає за собою право повторного направлення будь-якого повідомлення, в разі його неотримання Замовником.

4.11. Обмеження відповідальності власника інтернет-магазину

4.11.1. Інтернет-магазин, в особі його Власника, не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на сайті. Власник інтернет-магазину вживає всіх необхідних заходів і зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність розміщеної на сайті інформації. Всі інформаційні матеріали надаються без будь-яких гарантій. Інформація на сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Інтернет-магазин, в особі його Власника, не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Замовника отримати оновлення інформації, що зберігається на сайті.

4.11.2. Інтернет-магазин, в особі його Власника, не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або відгуків. Думка Власника інтернет-магазину може не збігатися з думкою і позицією авторів відгуків і коментарів. У той же час інтернет-магазин вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство України або норми моралі.

4.11.3. Інтернет-магазин, в особі його Власника, не несе відповідальності за можливі протиправні дії Замовника щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Замовника.

4.11.4. Інтернет-магазин, в особі його Власника, не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим сайтом, його використанням або неможливістю використання, не несе відповідальності або зобов'язань за будь-яке призупинення або припинення роботи функцій і сервісів сайту в результаті власних необережних дій (бездіяльності) або дій (бездіяльності) будь-якої третьої сторони.

4.11.5. Інтернет-магазин, в особі його Власника, не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку користувачем своїх даних при реєстрації Замовника.

4.11.7. Інтернет-магазин, в особі його Власника, не відповідає за можливу втрату та / або псування даних, яка може статися через порушення Замовником положень цього Договору, а також неправильного доступу та / або використання персоналізованих сервісів сайту, не несе відповідальності за використання Замовником або третіми особами шкідливих програмних чи технічних засобів, які можуть вплинути на обладнання в зв'язку з використанням або завантаженням будь-яких матеріалів з сайту, а також за незаконне втручання третіх осіб в інформаційні системи.

4.11.8. Відповідальність Власника інтернет-магазину внаслідок використання веб-сайту або в зв'язку з виконанням цього Договору виключається в тій мірі, яка допустима згідно з чинним законодавством України.
5. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
5.1. Вся інформація щодо товарів, їхні зображення та опис мають виключно інформаційний характер. Реальний вигляд Товару може відрізнятись від зображення на сайті. Якщо Замовник має сумніви щодо відповідності Товару, інформації зазначеній на сайті, він може звернутись до Продавця з будь-якими питаннями щодо товару через контактні дані, які розміщені на сайті інтернет-магазину.

5.2. Якщо Замовник оформлює замовлення на певний товар, він тим самим погоджується з тим, що він ознайомлений з описом товару, його особливостями та згоден з отриманням такого товару.

5.3. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину. У випадку, якщо будь-який Товар із замовлення буде відсутній, Продавець повідомить про це Покупця за одним із каналів зв'язку, вказаних Покупцем.

5.4. Після оформлення замовлення Покупець має можливість оплатити замовлення за допомогою платіжних систем, які доступні на сайті інтернет-магазину. Обираючи платіжну систему для оплати, Покупець підтверджує, що він ознайомлений та погоджується з умовами надання послуг окремою платіжною системою.

5.5. Продавець не бере жодних комісій при здійсненні оплати, проте такі комісії можуть братися платіжними системами, про що Покупець повідомляється на сайті платіжної системи при здійсненні платежу.

5.6. За умови успішної оплати замовлення, обробка замовлення з боку інтернет-магазину здійснюється протягом 1-2 робочих днів. Після узгодження деталей та підтвердження замовлення, строк виготовлення товару складає до 7 робочих днів.

5.7. До ціни товару, вказаної на сайті не входить вартість доставки замовлення, а також будь-які додаткові платежі, пов'язані з отриманням товару, які можуть стягуватися компетентними органами держави. Усі додаткові платежі здійснюються Покупцем за його рахунок самостійно.
6. ДОСТАВКА ТОВАРУ
6.1. Доставка Товару здійснюється по всій території України, за винятком тимчасово окупованої території АР Крим, а також непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей. Також можлива міжнародна доставка по всьому світу.

6.2. Доставка товару в межах України здійснюється за допомогою поштових та кур'єрських служб (Укрпошта, Нова пошта, Justin) у відповідності до правил надання послуг цими службами.

6.3. Доставка за межі України здійснюється за допомогою Укрпошти та служби UPS. При цьому вартість доставки відповідною поштовою службою сплачується Покупцем Продавцю після виготовлення та пакування товару в залежності від ваги та об'єму посилки. До міжнародних відправлень застосовуються положення терміну FCA (Інкотермс-2010). Продавець не несе відповідальності за пошкодження або втрату товару після передачі товару поштовій службі.

6.4. Самовивіз замовлення можливий виключно у робочі дні за адресою: м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 9, за умови попереднього узгодження часу для отримання замовлення з Продавцем. Якщо Покупець не отримує товар в узгоджений Сторонами час, Продавець залишає за собою право відправити замовлення вибраною Покупцем службою доставки.

6.5. Доставка замовлення службою таксі по місту Києву здійснюється за умови самостійного виклику та оплати таксі Покупцем.

6.6. При отриманні замовлення Покупець зобов'язаний оглянути товар на предмет відсутності механічних пошкоджень. Претензії по зовнішньому вигляду, комплектації і механічним пошкодженням, крім прихованих недоліків, які немає можливості визначити при отриманні, після отримання товару в точці видачі, не приймаються.

6.7. У разі виявлення дефектів або недоліків товару, Покупець повинен зафіксувати за допомогою фото-відеофіксації виявлені недоліки і зв'язатися з Продавцем протягом 2 днів для оформлення повернення / обміну товару.

6.8. Огляд товару та відмова від отримання відбувається на підставі Правил відповідної служби доставки.

6.9. Замовлення вважається доставленим та виконаним в повному обсязі з моменту отримання Покупцем товару.

6.10. Право власності на товар та ризик його пошкодження та/або знищення переходить до Покупця в момент отримання замовлення від служби доставки. У разі доставки службою таксі, ризики пов'язані з доставкою товару бере на себе Покупцем в момент передачі товару до служби таксі.

6.11. Після виготовлення замовленого товару Продавець надсилає Покупцю фото виготовленого товару, а Покупець повинен підтвердити, що його влаштовує товар і він готовий його отримати.
7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
7.1. Враховуючи те, що Товар, який реалізується Продавцем є крихким та виготовляється для кожного Замовника індивідуально, то його повернення можливе лише за умови неналежної якості товару. Товар належної якості поверненню не підлягає.

7.2. Якість товару і комплектація замовлення в обов'язковому порядку перевіряється Покупцем в момент його отримання. У разі якщо пошкодження товару або його невідповідність замовленню не зафіксовані у точці отримання товару до підтвердження отримання замовлення, претензії щодо якості товару не приймаються. При доставці службою «Нова пошта» у разі виявлення пошкоджень або неповної комплектації замовлення Покупець зобов'язаний скласти Акт про пошкодження спільно с працівником оператора зв'язку одразу після такого виявлення.

7.3. Повернення товару здійснюється протягом двох днів з моменту повідомлення Продавця про намір повернути товар шляхом зворотного відправлення товару Продавцю, за адресою, вказаною Продавцем.

7.4. Витрати по доставці товару у разі його повернення несе Покупець.

7.5. У випадку підтвердження отримання замовленого товару у відповідності до п. 6.11. цього Договору Покупець не має права відмовитись від товару через невідповідність виготовленого товару очікуванням Покупця за розміром, кольором, тощо.
8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним міжнародним та українським законодавством.

8.2. Спори, що виникли в результаті порушення (можливого порушення) умов даного Договору, вирішуються шляхом переговорів. Якщо в зазначений спосіб спір вирішити неможливо, то він підлягає подальшому розгляду в судовому порядку відповідно до правил підвідомчості і підсудності даної категорії спору і відповідно до чинного законодавства України.
9. ФОРС-МАЖОР
9.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов'язань, за винятком зобов'язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили), тобто подіями або обставинами, які дійсно перебувають поза контролем такої сторони, які настали після укладення цього Договору, носять непередбачуваний і невідворотний характер.

До форс-мажорних обставин належать, зокрема, природні катаклізми, страйки, пожежі, повені, вибухи, обмерзання, війни (як оголошені, так і неоголошені), заколоти, загибель товару, затримки перевізників, викликані аваріями або несприятливими погодними умовами, небезпеки і випадковості на морі, ембарго, катастрофи, обмеження, що накладаються державними органами, якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання даного Договору.

9.2. Час, який потрібен Сторонам для виконання своїх зобов'язань за цим Договором, буде продовжено на будь-який термін, протягом якого було відкладено виконання через перераховані обставини.

9.3. Якщо через дії обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором продовжується більше трьох місяців, кожна зі Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

9.4. Незважаючи на наявність обставин непереборної сили, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.
10. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
10.1. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправки повідомлення продавцю про замовлення Товару, відправки рекламних повідомлень та інше).

10.2. Прийняттям умов Договору Покупець дає згоду на збір і обробку його персональних даних, необхідних для виконання Замовлення.

10.3. Підтримка користувачів сайту здійснюється шляхом направлення листів з заявами, скаргами, пропозиціями, питання щодо товару та/або роботи сайту на адресу електронної пошти betonvton@gmail.com. Розгляд звернень користувачів сайту відбувається на умовах та строки, визначені ЗУ «Про звернення громадян».

10.4. Якщо будь-яке із положень цього Договору буде визнано/стане недійсним, інші положення цього Договору продовжують діяти. Визнання окремих положень оферти недійсним не тягне за собою недійсність оферти в цілому.