Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш коментар або запитання
Де зручніше уточнити замовлення?
Вкажіть ваш нік в Instagram через @ або посилання на профіль
Промокод
Перед тим як натиснути Оплатити замовлення ви можете зв'язатись з нами для будь-яких уточнень через Instagram @betonvton або за номером +380981787537
Натискаючи Оплатити замовлення, ви автоматично погоджуєтесь з політикою конфіденційности та публічною офертою

Доставка та оплата

1. ДОСТАВКА ТА САМОВИВІЗ
Доставка товару в межах України здійснюється за допомогою поштової служби "Нова Пошта" , а також по узгодженню - Укрпошта та Justin у відповідності до правил надання послуг цими службами.

Доставка за межі України здійснюється за допомогою поштової служби Укрпошта або Нова Пошта та служби FedEx. При цьому вартість доставки відповідною поштовою службою сплачується замовником після виготовлення та пакування товару в залежності від ваги та об'єму посилки. До міжнародних відправлень застосовуються положення терміну FCA (Інкотермс-2010). Продавець не несе відповідальності за пошкодження або втрату товару після передачі товару поштовій службі.

 • Термін виготовлення замовлення мінімум1- максимум 7 робочих днів
 • Термін відправки виготовленого замовлення - в день виготовлення або на слідуючий день.
 • Термін доставки по Україні - згідно умов та термінів поштової служби, зазвичай 1-3 дні.
 • Термін доставки за межі України - згідно умов та термінів обраної поштової служби. Орієнтовно від 3-21 робочих днів.

Вартість доставки розраховується згідно з тарифами обраної поштової служби.
2. УМОВИ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ ПО УКРАЇНІ
При замовленні на сайті на сумму від 1500 грн і оплаті онлайн через платіжну систему Wayforpay, доставка здійснюється безкоштовно на відділення нової пошти замовнику.

Самовивіз замовлення можливий виключно у робочі дні за адресою: м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 9, за умови попереднього узгодження часу для отримання замовлення з продавцем. Якщо замовник не отримує товар в узгоджений час, продавець залишає за собою право відправити замовлення вибраною замовником службою доставки або утилізувати його.
3. ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ
Оплата замовлень здійснюється ТІЛЬКИ через платіжну систему wayforpay (Apple pay, Google pay, картками Visa та Mastercard та іншими способами платіжної системи)
4. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ
Повернення товару оплачує Відправник.

Як можна зробити повернення:
 • Повернення товару здійснюється протягом двох днів з моменту повідомлення покупцем продавця про намір повернути товар шляхом зворотного відправлення товару продавцю ТОВ "Нова Пошта"
 • Товар, разом із копією акту приймання-передачі ТОВ "Нова Пошта" , інвойсом та поштовими документами повернути безпосередньо на нашу адресу

Адреса для доставки:
Київ, Сім'ї Сосніних 9
Отримувач: Гопайца Наталія
Телефон: +380981787537

Скористатися правом повернення можна тоді, коли товар:
 • був пошкоджений при доставці по Україні, за умови огляду замовлення одразу при отриманні на відділені та складеного акту прийому-передачі замовника та перевізника з оператором поштового відділення за умовами поштової компанії
 • товар має явні видимі дефекти з лицьової(зовнішньої) сторони (не стосується нерівномірного кольору виробу, особливостей матеріалу з якого виготовлений товар, а саме дірочки та отвори у виробі від виходячого з виробу повітря)

Поверненню не підлягає товар:
 • який був придбаний зі знижкою
 • який був вироблений за індивідуальним кольором
 • який має сліди використання та не товарний вигляд
 • який має пошкодження та забруднення
Якщо при розтині посилки виявлено сліди використання, пошкодження чи забруднення, товар буде утилізовано і повернення не буде здійснено.

Коли буде зроблене повернення грошових коштів:
протягом 14 робочих днів з моменту отримання посилки продавцем і перевірки товару на відповідність умовам повернення

Як буде зроблене повернення грошей:
Повернення грошових коштів буде здійснюватись на банківську карту, з якої оплачувався товар.

Для повернення грошових коштів за операції, які було проведені з помилками необхідно звернутися з номером замовлення та чеком / квитанцією / скріншотом про оплату, яка підтверджує помилкове списання за адресою з менеджером в зручному для Вас мессенджері за номером +380 (93) 338 60 99 (Viber, WhatsApp, Telegram), або на пошту beglobbers@gmail.com